Klub operatorów równiarek – dołącz już dziś!

Zapraszamy do udziału operatorów równiarek wszystkich producentów.

 

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z dołączeniem do klubu operatorów równiarek. Zostałem/am poinformowany/a, że administratorem moich danych osobowych jest firma FULL Maszyny Budowlane Sp. z o.o. z siedzibą ul. Bruszewska 20, 03-046 Warszawa, telefon 22 819 40 40, mail full@full.com.pl. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przesyłania aktualnych informacji klubowych w postaci elektronicznej i rzeczowej. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Konsekwencją nie podania swoich danych osobowych będzie brak możliwości przystąpienia do klubu operatorów. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje mi prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia procesu udzielania odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.


     

    Idea stworzenia Klubu Operatorów Równiarek towarzyszyła nam od kilku lat. Chcemy, aby Klub był miejscem wymiany doświadczeń, opinii oraz wiedzy związanej z równiarkami.

    Udział w Klubie Operatorów Równiarek jest całkowicie bezpłatny. Przystąpić do Klubu Operatorów może każdy operator posiadający stosowne uprawnienia, niezależnie od producenta maszyny, na której pracuje. Informacje oraz pomoc dotyczące Klubu Operatorów Równiarek udzielane są pod adresem: full@full.com.pl

    Dla Członków Klubu przewidziane są zestawy upominkowe od firmy HBM – niemieckiego producenta równiarek.